תנועת 'חזון' במסע פרסום נגד משפחות להט"ב. ח"כ סוויד: "העמותה קיבלה בשלוש השנים האחרונות 178,815 ש"ח ממשרד החקלאות

במהלך סוף השבוע, חמישי 7.2.2019 תנועת 'חזון' יצאה במסע פרסום בתוך הציונות הדתית תחת הסלוגן 'האומץ להיות נורמלי' נגד משפחות להט"ביות.

התנועה, שהוקמה במטרה להשיב את מדינת ישראל אל מטרות הקמתה – מדינה יהודית לעם ישראל, קיבלה בימים האחרונים את תמיכתם של רבנים בכירים בציונות הדתית, וכן אנשים רבים שביקשו לפעול למען הצלחת התנועה ומטרותיה.

התנועה פועלת על מנת לקדם נושאים שונים הקשורים ליהדותה של המדינה. חלק מהנושאים שבחזון החלו לקדם הם נושא המודל המשפחתי, וכן את נושא השבת ומסורת ישראל. בחזון קוראים לעשות "בדק בית".

ח"כ רויטל סוויד (העבודה): "זוהי תנועת "חזון". שמעתם עליה? גם אני לא. אבל היום היא יצאה בקמפיין חדש – "האומץ להיות נורמלי" נגד משפחות להט"ביות. ע"פ פרסום של "העין השביעית", אתר הבית של התנועה רשום על שם עמותת 'דרור משימות לאומיות' – ארגון שחוץ מהפצת להט"בופוביה ארסית, גם נאבק בשילובן של נשים בצה"ל בטענה שהן פוגעות בדבקות במטרה וחתירה לניצחון. מאיפה הכסף אתם שואלים? העמותה קיבלה בשלוש השנים האחרונות לא פחות מ-178,815 ש"ח ממשרד החקלאות ופיתוח הכפר לטובת קידום תודעה ציונית. זוכרים מי שר החקלאות ? נכון, השר אורי אריאל ממפלגת "הבית היהודי", שחקלאות זה כנראה הדבר האחרון שמעניין אותו. במקום שהכסף ממשרד החקלאות יושקע בחקלאים המשוועים לסיוע ולקידום ההתיישבות העובדת – הוא הולך לידיים של החברים של השרים בבית היהודי, לטובת קידום תודעה שכל קשר בינה לבין ציונות מקרי בהחלט".

ח"כ אמיר אוחנה (הליכוד): "ישנן אמירות המיוחסות לאלי ישי ולגוף שאינני מכיר המכונה "חזון" המדברות בעד "ערכי המשפחה" ונגד ש"לילד יהיו אבא ואבא". ולילדים שלי, אלה ודוד – כידוע – יש אבא ואבא. כי כמו אלפי להט"בים בישראל, אלון ואני לא וויתרנו על החלום להקים משפחה ולהביא חיים לעולם. לא בקלות. לא בארצנו. אבל עשינו זאת, חרף כל הקשיים. גם אם מדובר בפייק ניוז והכרזה לא יצאה מטעמו, כנטען, מותר להניח שאלי ישי איננו תומך נלהב של חירויות להט"ב (אשמח להתבדות, אלי). מותר גם להניח שישנה אפשרות שהוא יעבור את אחוז החסימה (בבחירות האחרונות מפלגתו היתה קרובה לזה) ויהיה חבר בכנסת הבאה, אולי אפילו בקואליציה. ואם אכן כך יהיה – זה יהיה מאתגר.  מאתגר בדיוק כמו לשבת בקואליציה עם ליצמן ומוטי יוגב. וגם זה קרה. כן, ישנם ח"כים, בעיקר דתיים – שאינם תומכים בשיוויון חירויות להט"בי. זה נכון ליהודים, זה נכון למוסלמים (לחברים הנרגשים משמאל). אם אינכם מצביעי ליכוד – עם מי חשבתם שהמפלגה שעבורה תצביעו תקים קואליציה, עם הנורווגים?! צאו מהסרט ובחנו את מפת המנדטים הריאלית. וזה עוד אתגר, מני אתגרים רבים – להתמודד איתו. וכל אחד יעשה את סדרי העדיפויות שלו כשהוא עומד מאחורי הפרגוד ובוחר איזה פתק יכניס למעטפה. יש עוד נושאים, בוערים וחשובים לא פחות מהנושא הלהט"בי".