שר המשפטים בפגישה עם נציגי קהילת הלהט"ב: "משרד המשפטים בהנהגתי יעשה כל מאמץ לקדם שוויון זכויות לחברי הקהילה".

אתמול, שלישי 23.6.2020 נפגשו שר המשפטים ח"כ אבי ניסנקורן (כחול לבן) וח"כ איתן גינזבורג (כחול לבן) עם נציגי הקהילה הגאה והתחייבו לקדם את זכויות הקהילה במשרד המשפטים ובזירה הפוליטית.

שר המשפטים ח"כ אבי ניסנקורן (כחול לבן):

"הבוקר קיימתי בלשכתי פגישת עבודה ראשונה עם נציגים מארגוני הלהט״ב, יחד עם יו״ר סיעת כחול לבן, ח״כ איתן גינזבורג.  אמרתי לנציגי הארגונים ואני מבהיר לכל חברי הקהילה הגאה: משרד המשפטים בהנהגתי יעשה כל מאמץ לקדם שוויון זכויות לחברי הקהילה. אני מאמין שגם בזירה הפוליטית נצליח להוביל יחד מהלכים חשובים והכרחיים".

ח"כ איתן גינזבורג (כחול לבן) כתב בחשבון הפייסבוק שלו:

"הבוקר השתתפתי בפגישת עבודה של שר המשפטים אבי ניסנקורן עם נציגי הארגונים מהקהילה הגאה – טרנסיות ישראל, האגודה למען הלהטב בישראל, מעברים – שינוי בר קיימא לקהילה הטרנסית, הבית הפתוח בירושלים לגאווה ולסובלנות, חברותא, בת-קול , בה דנו בצרכי הקהילה ופעולות הנדרשות בסוגיות שונות הרלוונטיות למשרד המשפטים ובכלל.אני מודה לשר ניסנקורן על קיום המפגש החשוב ומחויבותו לקידום שוויון זכויות לחברי הקהילה הגאה. זה מפגש נוסף בסבב פגישות שאני מקיים עם שרי הממשלה במטרה להוביל לשינוי מדיניות במשרדים השונים בנושא החשוב הזה. אמשיך לפעול לקידום זכויות עבור קהילת הלהט"ב תוך שיתוף פעולה רציף עם הארגונים בכנסת ובממשלה".