שר המשפטים אוחנה בתגובה לסרטון מפגישת ליברמן ומנהיג הפלג הירושלמי: "ליברמן 'הליברל החדש', הוא הומופוב מהזן הישן".

אתמול, שלישי 20.8.2019 שר המשפטים ח"כ אמיר אוחנה (הליכוד) הגיב לפגישת יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן עם מנהיג הפלג הירושלמי שם הם מדברים נגד מצעדי גאווה בירושלים.

כזכור, בסרטון אשר פורסם השבוע על ידי פרשן החדשות של ערוץ 12 עמית סגל, נראה יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן נפגש עם מנהיג הפלג הירושלמי הרב שמואל אוירבך ז"ל, בכדי לקבל את קולות החרדים הקיצוניים בבחירות 2013 לראשות העיר ירושלים. כחלק מהעסקה הם מדברים בין היתר על ביטול מצעד הגאווה בעיר ירושלים.

שר המשפטים ח"כ אמיר אוחנה (הליכוד) הגיב לסרטון וצייץ :

"אביגדור ליברמן הליברל החדש, הוא הומופוב מהזן הישן. כך היה – כך יהיה. מי שלא הבין עד הערב, אז עכשיו זה כבר ברור: לימנים ליברלים אמיתיים יש רק כתובת אחת בבחירות הקרובות – הליכוד".

ח"כ יוראי להב הרצנו (כחול לבן) הגיב לדברי אוחנה וכתב:

"הררי חמאה על הראש. שר משפטים בממשלה שחוסמת, מתנגדת ופוסלת כל חקיקה למען שוויון זכויות לקהילה הגאה. מנופף בפרוטות שאתם זורקים על ארגוני הקהילה כאילו לא מדובר במשאבים שמגיעים לנו בזכות, ולא בחסד. הצבעת ליכוד – קיבלת סמוטריץ וליצמן, ואוחנה שצובע הכל בצבעי הקשת. איך אתה לא מתבייש?".

שר התחבורה ח"כ בצלאל סמוטריץ' (האיחוד הלאומי):

"מניח שהשקט בשמאל מפרסום ההסכם של אביגדור ליברמן עם הפלג הירושלמי נובע מזה שגם שם מבינים שליברמן הוא אופורטוניסט חסר אידיאולוגיה לחלוטין ולכן לא מופתעים מחשיפה הזו. כשאין צפיות אין אכזבות. מאחר ואף אחד לא סובל ולא נותן אמון בפוליטיקאי הציני הזה הוא כנראה יישב באופוזיציה בכל מקרה".