שרת התרבות ח"כ מירי רגב במהלך ביקורה בבני ברק במסגרת הפריימריז: "הפרדה בין גברים לנשים לא הדרה, זאת צניעות".

במהלך סוף השבוע, חמישי 24.1.2019 הגיעה שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב (הליכוד), לביקור מיוחד בעיר בני ברק, בהזמנתו של יעקב וידר, יו"ר סיעת הליכוד במועצת העיר בני ברק וראש המטה החרדי בליכוד.

כזכור, לפני מספר שבועות הודיעה השרה, כי הקימה אולפן נייד בשם "מירי רגב LIVE בדרכים" שילווה אותה בנסיעותיה ברחבי הארץ, וממנו תשדר לציבור מידע ישיר על הנעשה בפריפריה ובמקומות שלטענתה אינם מסוקרים בתקשורת בדרך כלל.

במהלך השידור, שארך כשעה וחצי, חשפה השרה, כי כשנכנסה לתפקידה כשרת התרבות והספורט הופתעה לגלות כי מעולם לא קיים המשרד אירועי תרבות לחרדים בגלל טענות על הדרת נשים.

שרת התרבות ח"כ מירי רגב הכריזה במהלך השידור:  "אני לא נגד הפרדה בין גברים לנשים כאן. זאת לא הדרה, זאת צניעות, והיום יש עשרות אירועי תרבות למגזר החרדי כל שנה ויהיו עוד הרבה יותר בהמשך. למעשה, הליכוד פועל בלי הפסקה למען הציבור החרדי, והיום אנחנו יודעים שהציבור החרדי גם יודע ומעריך את זה. יש מטה חרדי גדול ומשמעותי בליכוד, בראשות וידר, ויותר ויותר חרדים וחרדיות מצטרפים לליכוד, ולא רק בבני ברק, וזאת תופעה מבורכת שאנחנו מעודדים אותה. בבני ברק יש משהו מיוחד באוויר, זאת עיר תוססת ומלאת חיים אבל שכונת פרדס כץ קרעה לי את הלב. העיר צמאה לשינוי. מאז שהראית לי שהעירייה סגרה ואטמה את אולמות הספורט שבנינו לרווחת תושבי בני ברק, אני לקחתי את בני ברק כפרויקט ויש לי תקווה שיחד עם העזרה שלנו אתה עוד תעשה פה שינוי".