שלט פרסום עם צ'יזבורגר נתלה בקניון חיפה. ח"כ שטרן: "מודה שבכניסה לקניון בחיפה בעיקר נוכח הגודל והמקום נותרתי עם טעם רע".

הבוקר, חמישי 18.7.2019 פרסם ח"כ אלעזר שטרן פוסט ממומן על ידי מפלגת כחול לבן בדף הפייסבוק האישי שלו העוסק בנושא הסולידריות החברתית לעניין הכשרות.

הפוסט אותו הוא מעלה, נכתב בעקבות שלט פרסום של של רשת ההמבורגים 'בלאק' התלוי בכניסה לגרנד קניון בעיר חיפה ובו מופיע צ'יזבורגר.

ח"כ אלעזר שטרן (כחול לבן): "סולידריות. נזכרתי הבוקר בשיחה עם פרופסור שלמה אבינרי שהייתה ברוח הדברים שפרסם ב'הארץ': המאכל האהוב עלי ביותר הוא צ'יזבורגר. למרות זאת, אלחם כדי שלא ימכרו אותו בקמפוס שבו אני מלמד באוניברסיטה העברית. מדוע? סולידריות עם העם שלי. כן, מילה שהולכת ונעלמת. סולידריות! מיותר לציין שאיני יודע איזה טעם יש לצ'יזבורגר אבל אני מכבד את זכותו וטעמו של כל אחת ואחד למכור אותו או להתכבד בו כאוות נפשו. יחד עם זאת, מודה שבכניסה לגרנד קניון בחיפה היום, בעיקר נוכח הגודל והמקום נותרתי עם טעם רע. נכון, דימוקרטיה, ליברליזם, חופש הפרט והביטוי! ערכים מקודשים. אולי תוספת של קצת יותר סולידריות מכל הצדדים היתה מיטיבה עם כולנו".

 

(תמונה בחסות דף הפייסבוק של אלעזר שטרן)

שינוי גודל גופנים