קבוצה של חרדים השחיתו והסירו שלטי בחירות של ח"כ רחל עזריה מאוטובוסים ברחבי העיר. ח"כ רחל עזריה: "אנחנו יודעים שזה אפשרי לחיות פה יחד".

אתמול, ראשון 22.07.2018 בשעות הערב,  קבוצה של חרדים השחיתו והסירו שלטי בחירות של ח"כ רחל עזריה (כולנו) מאוטובוסים ברחבי העיר.           

כזכור, לפני כשבועיים הכריזה ח"כ רחל עזריה (כולנו) על הצטרפותה למירוץ על ראשות עיריית ירושלים. ח"כ רחל עזריה, תכננה לצאת בקמפיין תחת הסיסמא: "זה אפשרי לחיות יחד."

השר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת ח"כ זאב אלקין (הליכוד):"זו אינה דרכה של ירושלים. אני מגנה בחריפות את אותם קיצונים שהשחיתו את השילוט על האוטובוסים של ח"כ רחל עזריה וקורא למשטרה למצות איתם את הדין. גם אם אני חלוק על עזריה בהרבה סוגיות אני מרגיש חובה להיאבק על זכותן של כל הנשים המתמודדות לראשות העיר ולמועצת העיר לנהל קמפיין בחירות הוגן במרחב הציבורי.  מצער שדווקא במוצאי ט' באב המציין את חורבן הבית בשל שנאת חינם, קבוצת שוליים בחרה לנהוג כך. אין לי ספק שקבוצת שוליים זו מייצגת את עצמה בלבד ואינה מייצגת את ירושלים האמיתית".

 

ח"כ רחל עזריה (כולנו): "את המידע על תלישת שלטי הבחירות קיבלתי מתומכים חרדים שהבהירו לי שוב שהתולשים הם קבוצה קטנה וקנאית שלא מייצגת את הציבור החרדי בירושלים. הרוב המוחלט של הירושלמים: חילונים, חרדים ודתיים מתנגדים להם. אנחנו נדביק שוב את המודעות ונמשיך את הקמפיין כי אנחנו יודעים שזה אפשרי לחיות פה יחד".