צפו בתגובתו של שר האוצר יאיר לפיד ובוויכוח שניצת בינו לבין חברי האופוזציה. קראו גם את תגובותו ה"צינית" של ח"כ אלי ישי לדבריו של השר

שר האוצר יאיר לפיד –
"מר פורוש [ח"כ בסיעת יהדות התורה] אני רוצה להיזכר, הממשלה שיצרה את הגרעון הזה, אתם לא הייתם שותפים לה? אתם הייתם עד עכשיו על המאדים? אתם הגעתם רק הבוקר למדינת ישראל? אתם ישבתם בכל ממשלה שהיא כבר 30 שנה והגרעון הזה רשום על שמכם! אני רק זה שצריך לפתור את הגרעון שאתם יצרתם, וגם לא הייתם החברים הכי זולים בקואליציה הזאת אני מזכיר לך…
החלק הכי מעניין זה שהיה בך העוז, לבוא לכאן ולהגיד שהדבר המרכזי במדינת ישראל הוא הנושא הבטחוני ואתה מודאג מהירידה באחוזי הגיוס. אתה מודאג בירידה מאחוזי הגיוס?! אני רוצה להגיד לך אדוני, אל תדאיג את עצמך. הממשלה הזאת תטפל בזה שיהיו הרבה מתגייסים חדשים הישר מתוך החצר האחורית שלך"

תגובתו ה"צינית" ח"כ אלי ישי –
"חברים יקרים, שמעתי הערב את נאומו של לפיד. רציתי להתנצל בפניכם, כמו גם בפני יתר עם ישראל. אני אשם בגרעון של מדינת ישראל! לאורך השנים לקחתי, אני ובני משפחתי וכן שכני ומכרי כמו גם ייתר האוכלוסיה החרדית כספים שלא כדין מהקופה הציבורית"

ניתן לצפות בנאום המלא ולקרוא את התגובה המלאה בתוכן הידיעה.

צפו בתגובתו של שר האוצר יאיר לפיד להצעות אי האמון שעלו נגדו במליאת הכנסת –

תגובתו ה"צינית" של ח"כ אלי ישי לדברים של השר לפיד במליאת הכנסת –

"חברים יקרים, שמעתי הערב את נאומו של לפיד. רציתי להתנצל בפניכם, כמו גם בפני יתר עם ישראל. אני אשם בגרעון של מדינת ישראל! לאורך השנים לקחתי, אני ובני משפחתי וכן שכני ומכרי כמו גם ייתר האוכלוסיה החרדית כספים שלא כדין מהקופה הציבורית. מי אתם חושבים ממן את הטיסות שלי לחו"ל? את מלונות החמש כוכבים בהן שוכנים החרדים כולם? המרצדס בכניסה? – על חשבונכם. יאיר ידידי, נאומך הזחוח והיהיר הביא אותי להתוודות על הכל. איך הצלחת לגלות תוך זמן קצר את מה שניסנו להסתיר ולהחביא תחת סעיפי בטחון שונים ומשונים ובעיקר מנופחים, סעיפי הנחות לחברות העסקיות השונות לרבות תחת המצאות של מיסים כאלה ואחרים – הכי אהבתי את התקופה שהצלחנו להחביא את הגנבה תחת סעיפי התספורות, התשתיות והגז. כמעט הצלחנו ואז באת היום וגילית לכולם שאנחנו בעצם עשירי המדינה. או יאיר."

לדברים בעמוד הפייסבוק של אלי ישי