סיעת יהדות התורה בתגובה לדבריו של השר ליברמן באשדוד בשבת בבוקר: "ליברמן בעצמו יודע כי חוק המרכולים נועד לשמירת הסטטוס קוו הקיים במשך שנים"

לאחר ששר הביטחון ויושב-ראש מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ערך ביקור במרכז ביג פאשין באשדוד בבוקר יום שבת ה-20.1.2018, הסיעות החרדיות השותפות בקואליציה, הוציאו הודעות גינוי לעצם הביקור בשבת בבוקר והצהרותיו של השר ליברמן. בנוסף, ח"כ בצלאל סמוטריץ (הבית היהודי) התבטא בצורה דומה.

להלן ההודעה שפירסמה סיעת יהדות התורה ביומנים החרדים 'יתד', 'המבשר' ו'המודיע':
שר בכיר בממשלה ובקואליציה בחר במפגיע לקיים מופע התרסה חמור בעיצומו של יום השבת, בליווי נציגי ממשלה נוספים, תוך שימוש ברכבים ועוזרים ממשלתיים וגורם להלהטת הרוחות כנגד ציבורים גדולים במדינה וכנגד קדושת השבת. מדובר במעשה חמור ותקדימי, שנעשה במתכוון תוך הודעה מוקדמת לתקשורת במטרה מוצהרת וברורה להסית ולהכפיש בשקרים ובדותות נגד כלל הציבור הדתי והחרדי בישראל ולפגוע ביום הקדוש. ליברמן בעצמו יודע כי חוק המרכולים נועד לשמירת הסטטוס קוו הקיים במשך שנים. אך הוא בוחר בשיסוי וליבוי מתחים מיותרים בין חלקי הציבור, ולפגוע ביום השבת וקדושתו.  התנהגות זו של ליברמן מעידה על מצוקה פוליטית קשה, בשל תחרות על קולות השנאה מול מפלגה מתחרה ובמטרה לגרוף הון פוליטי כתוצאה משיסוי בין קבוצות אוכלוסייה והעמקת הקיטוב בעם. 
סיעת יהדות התורה קוראת לרה"מ נתניהו לקרוא לסדר את שר הביטחון באופן מיידי על העמקת השסע והקרע הציבורי תוך פגיעה פומבית בקדושת השבת

לפי דיווחים בעיתונות, שר הפנים, אריה דרעי (ש"ס) הצהיר באוזני מקורבים כי:
"אני עם אביגדור ליברמן גמרתי. ליברמן דרס את השבת ברגל גסה וזו חציית כל קו. אפילו לפיד האב, מגדולי שונאי הדת, לא העז לעשות. יש דברים שהם מעבר לכל ידידות אישית".

סגן שר האוצר, יצחק כהן (ש"ס):
ליברמן (מעבר לנושא של שבת) החליט להסיט ולהדיח נגד הציבור החרדי, זה הופך לעלילת דם- הם לא משלמים מיסים ועוד. פה בשבת ללכת לחנות ממכר חזיר, ולהסיט ולהדיח נגד ציבור יהודי טוב ויקר. 

ח"כ בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי):
הפרובוקציות של אביגדור ליברמן ראויות לכל גינוי. גימיקים מהסוג הזה מתאימים לפעיל מדרג ד' באיזה ארגון שמאל קקיוני ולא לשר ביטחון במדינת ישראל. שר ביטחון שהיה מצליח בתפקידו לא היה צריך פרובוקציות כאלה כדי לתפוס כותרות.