סיעת הבית היהודי בעיריית ירושלים יצאה בקמפיין מסית כנגד הציבור החרדי בעיר. שר החינוך ח"כ נפתלי בנט: "הקמפיין לא נעשה על דעת ההנהגה הארצית של המפלגה, ולא מייצג את עמדתה כלפי הציבור החרדי&quot

הבוקר, שני 06.08.2018 נחשף הקמפיין החדש של סיעת הבית היהודי בעיריית ירושלים. בקמפיין, מוצגים המועמדים לראשות העיר, השר זאב אלקין, משה ליאון ועופר ברקוביץ', עם לבוש חרדי ופאות ארוכות לצד הכיתוב: "בזמן שהם חרדים לגורלם, רק בית יהודי חזק יבלום  את השפעת החרדים".

שר החינוך ח"כ נפתלי בנט (הבית היהודי): "הבית היהודי מגנה בתוקף את הקמפיין שפורסם הבוקר ע״י סניף המפלגה בבחירות המוניציפאליות בירושלים. הקמפיין לא נעשה על דעת ההנהגה הארצית של המפלגה, ולא מייצג את עמדתה כלפי הציבור החרדי. לא זו דרכנו. אנו מאמינים בחיבור והידברות בין החלקים השונים בחברה הישראלית, ולא בהגדלת הקיטוב".

 

ח"כ בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי): "קמפיין כואב ומביש שפורסם הבוקר מטעמנו בבחירות המוניציפליות בירושלים נעשה שלא על דעתנו ואנחנו מתנערים ממנו באופן מוחלט ודורשים את גניזתו. מבקש להתנצל באופן אישי בפני מי שנפגע. נתחקר ונוודא בע"ה שטעויות חמורות כאלו לא יישנו. תודה לכל מי שהסב את תשומת ליבי לכך מהבוקר"".

ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס): "מפלגת הבית היהודי בירושלים המפולגת שקיבלה בבחירות אחרונות למועצת העיר ירושלים מנדט בודד ויחיד, חושבת שאם תצא לקמפיין כנגד המגזר החרדי תחת הכותרות "רק בית יהודי יבלום את השפעת החרדים", היא תרוויח משהו".

לקריאת הכתבה המלאה באתר 'כיכר השבת' יש ללחוץ כאן


שינוי גודל גופנים