מפלגת נעם בסרטון המשווה בין פעולותיהם של הנאצים לארגוני הלהט"ב. בני גנץ: "כל אדם נברא בצלם, ולכולם הזכות לאהוב".

אתמול, שלישי 13.8.2019 פרסמה מפלגת נעם סרטון חדש כחלק מתעמולת הבחירות. הסרטון, משווה בין פעולותיהם של הנאצים ושל מחבלי החמאס להשמדת עם ישראל, ובין פעולותיהם של ארגוני הרפורמים והלהט"ב.

כידוע, מפלגת נעם – עם נורמלי בארצנו היא מפלגה חרדית-לאומית בהנהגתו הרוחנית של הרב צבי טאו, נשיא ישיבת הר המור. המפלגה הוקמה ביולי 2019 לקראת הבחירות לכנסת העשרים ושתיים על ידי הרב דרור אריה – ר"מ בישיבת אפיקי דעת שבשדרות, הרב איתי הלוי – רב היישוב מגרון, יגאל כנען ואריאל שחר. בראשה צפוי לעמוד אבי מעוז.

המפלגה תומכת בשמירת השבת במרחב הציבורי ובשמירה על הרבנות הראשית, ומתנגדת למתווה הכותל ולפקודת השירות המשותף בצה"ל. כמו כן המפלגה מתנגדת לנישואים שלא על פי התורה.

מי מנסה להשמיד את מדינת ישראל

הותר לפרסום: הסוד שמטריד את בכירי מערכת הביטחון. צפו >>

פורסם על ידי ‏מפלגת נעם‏ ב- יום שלישי, 13 באוגוסט 2019

יו"ר המחנה הדמוקרטי ניצן הורוביץ הגיב לסרטון שפורסם וכתב:

"אלה האנשים שמשווים אנשי שמאל ולהט״בים לנאצים. אלה האנשים שנתניהו התחנף אליהם בלי בושה. וזה הרב שמנהיג אותם. תכירו את צבי טאו, האב הרוחני של מייצרי המהומות התורנים – מפלגת נועם. טאו נמנע מהתקשורת הרגילה אך הוא אחד מהרבנים המוכרים והמשמעותיים ביותר בציבור החרד״לי. זה אדם שמצטרף בעצמו להפגנות שנאה נגד הקהילה הגאה ומכנה את חבריה "סוטים ואומללים", שקורא נאומי שנאה נגד הרפורמים, שבשיעוריו מלמד על "מזימה של גורמים עלומים לקדם אג'נדה פוסט מודרניסטית ולהט"בית נגדה צריך לצאת למרי אזרחי". מרידה אזרחית – לא פחות. בסרטון חדש שפרסמה מפלגתו של הרב, השוו במפלגת נעם את כולנו – השמאל, הרפורמים וחברי הקהילה הגאה לנאצים ולחמאס. זה כבר לא שאנחנו סתם "בוגדים" או "עוכרי ישראל" – הפכו אותנו לאויבי האנושות. כשיאיר גולן דיבר על תהליכים בחברה הישראלית – על זה בדיוק הוא דיבר. הבושה הזאת אגב לא הגיעה מאיזה מפלגה שאף אחד לא שמע עליה – זאת אותה מפלגה ביזיונית שהעלתה שלטי חוצות הומופוביים לחלוטין, וזו אותה המפלגה שפנו אליה מהליכוד לשיתוף פעולה. בושה. אין לנו אשליות ביחס לנתניהו. הוא יעשה הכל כדי לשרוד, אפילו אם זה כרוך בקשרים עם אנשים כמו טאו. אנחנו במחנה הדמוקרטי נעשה הכל כדי שיהיה כאן שלטון אחר ואנשים כמו טאו לא יקבלו את הבמה להסתה וגזענות. זו מלחמה על נפשה של הארץ הזו ואנחנו נחושים לנצח".

גם יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ הגיב וכתב:

"כפי שאף מפלגה לא מתייחסת במצעה לזכות לחמצן, ב-2019 כבר לא היה אמור להיות במצע שלנו פרק על הזכות של כל אחד ואחת לאהוב את מי שהם רוצים. זה עצוב, אבל לצערי לא כולם מסכימים איתי. הקהילה הגאה עדיין סובלת מאפליה ממסדית וחברתית, חקיקה לא הוגנת ומאלימות. הם עדיין נאבקים לשוויון. ממשלת כחול לבן תמסד את זכות הקהילה לחיים משותפים עם "ברית הזוגיות", נחוקק חוק פונדקאות שיכלול גם את בני ובנות הקהילה, נתקן את האפליה בחוק האימוץ כלפי הורים גאים ונחמיר את הענישה על פשעי שנאה על רקע להט"בופובי. כולנו שווים, וכולנו נהיה אזרחים שווים במדינת ישראל. כל אדם נברא בצלם, ולכולם הזכות לאהוב".

ח"כ יוראי להב הרצנו (כחול לבן) צייץ בחשבון הטוויטר האישי שלו וכתב:

"‏בתור יהודי שהוא גם הומו, אני דוחה בשאט נפש את המסר המטונף הזה, שהקהילה הגאה בישראל ממשיכה את מה שהנאצים לא הצליחו לבצע. קורא לשופט מלצר, ראש ועדת הבחירות המרכזית, לפסול לאלתר את התמודדות המפלגה הבזויה הזו לכנסת ה-22".