יו"ר מפלגת יש עתיד קרא להדיח את הרב יגאל לוינשטיין מראשות מכינת ''בני דוד''. ח"כ יאיר לפיד: "מי שמעליב ומסית אינו יכול להמשיך לעמוד בראש מכינה אפילו יום אחד נוסף

היום, שני 05.11.2018 יו"ר מפלגת יש עתיד ח"כ יאיר לפיד קרא להדיח את הרב יגאל לוינשטיין מראשות המכינה הקדם צבאית ''בני דוד'', בשל מכתבו אל יו"ר הקואליציה ח"כ דוד אמסאלם (הליכוד) בו ביקש, לחזק את עמדת הקואליציה נגד הליך פונדקאות לאבות יחידניים.  

כזכור, הרב לוינשטיין פנה במכתב פתוח ליו"ר הקואליציה ח"כ דוד אמסאלם (הליכוד) ובו ביקש לחזק את עמדת הקואליציה נגד הליך פונדקאות לאבות יחידניים.

במכתב, תוקף הרב לוינשטיין את הקהילה הלה"טבית ואת ח"כ איציק שמולי (המחנה הציוני) אשר מקדם את חוק הפונדקאות לגברים הומואים, וכותב: "חבר הכנסת איציק שמולי תסתכל לעם היהודי בעיניים, תסתכל טוב לנשמה של עם ישראל, כיצד עולה בדעתך לדרוש מעם התנ"ך, מהעם שהביא את מוסר הנביאים לעולם שרואה במשפחה החד מינית עיוות מוסרי, להיענות לדרישותיך הלא מוסריות והלא צודקות".

יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד: "פנייתו של הרב לווינשטיין ליו״ר הכנסת ובייחוד לח״כ שמולי היא בעצמה עיוות מוסרי. מי שמעליב ומשסה ומסית אינו יכול להמשיך לעמוד בראש מכינה אפילו יום אחד נוסף."