יו"ר העבודה ח"כ עמיר פרץ בכנס בחירות לקהילה הגאה: "בדיוק כמו שהחובות שוות, אנחנו נילחם על כך שגם הזכויות יהיו שוות".

במהלך סוף השבוע, שבת 22.2.2020 קיימה מפלגת העבודה גשר מרצ, כנס בחירות בתל אביב לקהילת הלהט"ב התומכת במפלגה. במהלך הכנס נאמו מספר חברי כנסת מטעם המפלגה והתייחסו לאתגרים של הקהילה.

יו"ר העבודה ח״כ עמיר פרץ אמר:

"בדיוק כמו שהחובות שוות, אנחנו נילחם על כך שגם הזכויות, כל הזכויות, יהיו שוות. זכותו של כל אדם לאהוב, להתחתן במדינה שלו, להביא ילדים לעולם, ולהיות שווה. בשבילי כולכם שווים – לא שונים, שווים ואנחנו המפלגה היחידה שתדאג שתהיו שווים בהכל. זו תכנית העבודה שלנו".

יו"ר מרצ, ח"כ ניצן הורוביץ' :

"בממשלה החדשה עם העבודה גשר מרצ, שרים לא יטנפו על הקהילה שלי, רבנים לא יקבלו פרס על הפצת להטובופוביה ושנאה. בעוד עשרה ימים נוכל לקום לממשלה חדשה. זה בהישג יד. רפי פרץ יארוז ויצא ממשרד החינוך ואנחנו נכנס במקומו. בממשלה החדשה, עם העבודה גשר מרצ, תשתנה כל האווירה וישתנה השיח. אף שר לא יטנף עלינו, על הקהילה שלי ואף אחד לא יכנה אותנו לא בריאים ולא נורמאליים. רבנים חשוכים לא יקבלו פרס על הפצת שנאה ולהטבופוביה".

ח”כ רויטל סויד (העבודה):

"ישראל בהידרדרות, אנחנו נעצור אותה. אנחנו היחידים שנעשה זאת. אי אפשר להיות בעד שיוויון ולהילחם נגד בית המשפט. בית המשפט העליון הוא ידיד הקהילה הגאה והודות לפסיקותיו משתנה המציאות לטובה, וזכויות שמגיעות לכל אדם באשר הוא אדם, נשמרות. רק העבודה גשר מרצ, מפלגות שרצות עתה יחדיו, ולהן היסטוריה של תמיכה בקהילה ומלחמה יחד עם הקהילה, תדאג ששוויון יהפוך מסיסמא ריקה מתוכן למציאות".