יו"ר המחנה הדמוקרטי הורוביץ' בסדרת סרטונים בנושא דת ומדינה: "אנחנו המחנה הדמוקרטי נילחם נגד מדינת הלכה ובעד מדינה חופשית".

במהלך השבוע האחרון, יו"ר המחנה הדמוקרטי ניצן הורוביץ' העלה לדף הפייסבוק האישי שלו סרטונים הסברתיים קצרים בנושאי דת ומדינה.

בתחילת השבוע, פרסם סרטון העוסק בסניף הראשי של חברת הסופרמרקטים 'טיב טעם' ברמת החייל בתל אביב, אשר עומד להסגר בשבת. כזכור, עם תחילת השבוע פורסם כי בית המשפט לעניינים מנהליים דחה את מרבית עתירתה של רשת טיב טעם נגד התנאים של עיריית תל אביב אשר קבעה כי תערוך הגרלה שתקבע אילו עסקים יוכלו לפעול בעיר בשבת. המשמעות של דחיית העתירה היא סגירת סניף רמת החייל של הרשת בשבתות, צעד שעלול לפגוע בהכנסותיה של החברה היות ומדובר בסניף מרכזי. בסרטון, מתחייב יו"ר המחנה הדמוקרטי ניצן הורוביץ' כי המחנה הדמוקרטי יפעל לשבת חופשית ופתוחה.

ביבי ודרעי נגד השבת שלכם

הסניף הזה של טיב טעם עומד להסגר בשבת בגלל חוקי השבת של ביבי ודרעי. לנו במחנה הדמוקרטי יש חדשות בשבילכם:אנחנו לא כמו ליברמן שמקפל את ההבטחות שלו, אנחנו ניאבק על שבת חופשית ופתוחה.שתפו

פורסם על ידי ‏Nitzan Horowitz – ניצן הורוביץ‏ ב- יום שני, 5 באוגוסט 2019

בסרטון נוסף שעוסק בתחום השבת, מצהיר ניצן הורוביץ' כי הוא שומר את השבת שלו בבילוי בים, בביקור אצל ההורים וכו'. בסרטון הוא קורא לציבור הישראלי לשמור על השבת טוב טוב מפני כפייה דתית.

תתפלאו: אני שומר על השבת. ואתם?

תתפלאו: אני שומר על השבת. ואתם?

פורסם על ידי ‏Nitzan Horowitz – ניצן הורוביץ‏ ב- יום שישי, 2 באוגוסט 2019

סרטון שפרסם לפני כשבוע, עוסק ברצח הנער והנערה בבר נוער. כזכור, לפני עשר שנים התרחש בבית אגודת הלהט"ב בתל אביב פיגוע בו נרצחו ניר כץ וליז טרובישי ונפצעו אחד עשר אנשים. הורוביץ' בסרטון קורא לציבור להילחם בשנאה ובהסתה נגד קהילת הלהט"ב.

10 שנים לרצח בברנוער

לפני 10 שנים אירע אחד האירועים הקשים בהיסטוריה של המדינה ובחיים שלי. המשימה שלנו היא לנצח את השנאה. שתפו

פורסם על ידי ‏Nitzan Horowitz – ניצן הורוביץ‏ ב- יום חמישי, 1 באוגוסט 2019

במהלך השבוע האחרון העלה סרטון נוסף בו הוא מצהיר כי מפלגתו תפעל להקמת רשות מיוחדת שתאפשר נישואין אזרחיים. בסרטון, מלווה יו"ר המפלגה ניצן הורוביץ' ברב גלעד קריב, מספר אחד עשר ברשימה ומנכ"ל התנועה הרפורמית.

רוצים לראות נישואים אזרחיים בישראל? שתפו עכשיו

זה אומץ! רוצים לראות נישואים אזרחיים בישראל? שתפו עכשיו

פורסם על ידי ‏Nitzan Horowitz – ניצן הורוביץ‏ ב- יום ראשון, 18 באוגוסט 2019

שינוי גודל גופנים