ח"כ שרן השכל מקדמת יוזמה חדשה לחיזוק הקשר בין צעירי התפוצות לצעירים ישראלים. ח"כ שרן השכל: "לא פעם פנו אליי נציגי קהילות יהודיות ושאלו מדוע מדינת ישראל לא פועלת כדי לעזור ליהודי התפוצות

היום, רביעי 11.07.2018 פורסם בעיתון החדשות 'ישראל היום' כתבה על יוזמה חדשה אותה מקדמת ח"כ שרן השכל (הליכוד) לחיזוק הקשר בין צעירי התפוצות לצעירים ישראלים.

במסגרת הפרויקט אותו יזמה ח"כ שרן השכל (הליכוד) יחד עם שר התיירות ח"כ יריב לוין (הליכוד), יגיעו בחג האהבה העברי בשנה הבאה, פנויים ופנויות מרחבי התפוצות לישראל וישתתפו בסוף שבוע של אירועים לסטודנטים ולצעירים. המטרות העיקריות ש האירוע הן הגברת התיירות לישראל, וחיזוק הקשר בין צעירי התפוצות לצעירים ישראלים ובכך למנוע התבוללות.

ח"כ שרן השכל (הליכוד): "במסגרת עבודתי כחברת כנסת, אני יוצאת למשלחות ברחבי העולם. לא פעם פנו אליי נציגי קהילות יהודיות ושאלו מדוע מדינת ישראל לא לוקחת יוזמה ופועלת כדי לעזור לדור הצעיר של יהודי התפוצות לשמור על הזהות היהודית ולמנוע התבוללות. הקשר של הדור הצעיר ליהדות נחלש בתפוצות, וחיזוק הקשרים הרומנטיים הכרחי להמשכיות היהדות. אנו נחזיר עטרה ליושנה וכפי שבעבר אירועי ט"ו באב התבלטו ביצירת קשרים רומנטיים, כך יגיעו צעירים וצעירות מכל העולם ויצרו קשרים עם צעירים וצעירות מקומיים, כדי למנוע התבוללות ולחזק את הקשר ליהדות. אני עובדת כבר כמה חודשים מוך גורמים שונים בארץ ובחו"ל כדי לגייס אותם ולשתף פעולה ביוזמה הזו".