ח"כ רחל עזריה הודיעה כי תתמודד לראשות העיר ירושלים ונשאלה האם בתור ראשת העיר תאשר אירוע מופרד ב'כיכר ספרא', כדוגמת האירוע שרון חולדאי קרא לבטל בתל אביב.

לאחר שהודיעה ח"כ רחל עזריה (כולנו) כי תתמודד לראשות העיר ירושלים, התראיינה היום ראשון 24.06.2018 ל"כאן מורשת" בתוכניתם של מנדי גרוזמן ואלי ביתאן.

במהלך הריאיון נשאלה ח"כ רחל עזריה אם תאשר אירוע מופרד ב'כיכר ספרא', כדוגמת האירוע שרון חולדאי ביטל בתל אביב, ודיברה על האפשרות שתיתמך על ידי הקהל החרדי בעיר.

ח"כ רחל עזריה (כולנו):  "אני חושבת שתמיד המבחן הגדול הוא מה בדיוק האירוע ומה מדובר. המבחן הוא לא לקחת את זה למקומות קצה, יש אירועי סליחות, צריך לבחון כל דבר לגופו, צריך לחפש מרחבים שבהם אפשר לעשות את המהלכים האלה. אנחנו צריכים להימנע מהמקומות האלה שמכעיסים, יש היום הרבה מאוד אירועים שמתקיימים ויושבים ודנים. אם זה לא במרחב הציבורי, זה הרבה יותר פשוט. הציבור החרדי משתנה ויש אחוזים ניכרים בקרבם שמחפשים דמות שיודעת לומר: אני מבינה מה הצרכים שלהם. בסוף אני יודעת לעבוד בשיתוף פעולה. דווקא בגלל שהייתי במאבקים הכבדים, הייתי בתקופה שהייתה מאוד קשה, אני חושבת שאנשים עוד לא הבינו שכולם פה כדי להישאר, אני יודעת לעשות את המעבר".