ח"כ עמיר פרץ מאשים את ליברמן ביציאה לבחירות והסתה נגד החרדים. ליברמן: "בעד היהדות אבל נגד כפייה דתית".

שלשום, שבת 7.12.2019 התראיין יו"ר העבודה גשר ח"כ עמיר פרץ לערוץ 13 והאשים את יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן בהליכה לבחירות נוספות בשל שיח של שנאה ופילוג.

יו"ר העבודה- גשר ח"כ עמיר פרץ:

"מי שאשם בבחירות זה אביגדור ליברמן כי הוא הכניס לתוך המערכת תרבות של שנאה מכל עבר. מביאים שנאה כלפי הערבים וכלפי החרדים. לא מקיימים הבטחות בחירות דרך שנאה לכל עבר. אביגדור ליברמן הוא האשם המרכזי שהולכים לבחירות כי היתה לנו אפשרות להקים ממשלת מיעוט וחבל שהיא הוחמצה".

בתגובה צייץ ח"כ אביגדור ליברמן בטוויטר:

"אני מאוד מעריך את ח"כ עמיר פרץ וליבי איתו. אם התקפותיו עליי מסייעות לו למשוך תשומת לב ולחזור להיות רלוונטי, אני מוחל על כבודי ועומד לשירותו. אבל אני בספק אם זה יעזור למדינת ישראל ובספק אם בדרך הזו ניתן למנוע בחירות מיותרות".

יו"ר העבודה-גשר ח"כ עמיר פרץ מצידו השיב בציוץ:

"אם ישראל חשובה לך הפסק את שיח הפסילה והשנאה שלך לפני שתפרוץ פה מלחמת אזרחים. שנאה והגזענות שיצרת כלפי החרדים והערבים הן הסיבות שנגררנו לבחירות שלישיות".

יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן השיב:

"לא מתאים לך להתקרנף גם כשהתחושה היא של מצוקה פוליטית. אין שום שיח של שנאה וגזענות נגד החרדים בדיוק ההפך. אני הראשון שאתנגד לפתיחת מרכולים בשבת בבני ברק ומתנגד בתוקף לסגירת מרכולים בשבת באשדוד. בעד היהדות אבל נגד כפייה דתית. חיה ותן לחיות".