ח"כ מרב מיכאלי פרסמה סרטון בו היא מזהירה את ההורים מפני הערכים המועברים בבתי הספר על ידי בנות השירות הלאומי. ח"כ מרב מיכאלי: "בנט מנווט מכספי המיסים שלכם לעמותות אורתודוכסיות ימניות.

ביום חמישי האחרון, 29.11.2018  פרסמה ח"כ מרב מיכאלי (המחנה הציוני) סרטון בחשבון הפייסבוק האישי שלה בו היא מזהירה את ההורים החילונים מפני הערכים המועברים בבתי הספר הממלכתיים על ידי בנות השירות הלאומי דרך עמותות אורתודוכסיות.

ח"כ מרב מיכאלי (המחנה הציוני): "יש לכם ילדה או ילד בחינוך הממלכתי? בואו ותקשיבו איך בנט והבית היהודי שוטפים להם את המוח. נכון היום הן מקבלות שיעורי תרבות יהודית ישראלית? זה מקצוע חדש שבנט הכניס אבל הוא לא הכניס עוד שעות או הכשרה למורות ומורים כדי ללמוד אותו אלא,  הוא הכניס בנות שירות לאומי מעמותות שלא לוקחות על זה כסף מבית הספר והן מלמדות את הילדים והילדות שלכן מה זה יהודי וישראלי טוב: שומר מצווה, מאמין בבניית בית המקדש השלישי, מקפידה על צניעות, מבינה שהומואים זה תקלה ועוד ועוד. כלומר הישראלי הנכון זה המתנחל חובש הכיפה ואשתו הכפופה לו ואתם ההורים שלו, אתם לא האידיאל הזה. אתם החילונים האלה שאיבדו את הערכים, שהעגלה שלהם נחותה וריקה.  בנות השירות האלה פשוט מסיטות את הילדים והילדות שלכם נגדכם. תשאלו מי בכלל מכשיר אותן ללמד? הרבנים של בנט, אלה שקוראים לפטר את הרמטכ"ל בגלל שירות נשים ולא להשכיר דירות לערבים ושהלהט"בים הם תועבה. ספציפית בהכשרה לבנות השירות האלה הרב אליהו אמר להן: "להסתער על החילונים, לנקום בהם, לטחון להם את הראש, להחזיר להם את הילדים בתשובה ולעשות את זה בחוכמה ובפיקחות". זה מה שהן עושות ובנט עושה. הוא מנווט מאתיים ואחד עשר מיליון שקל מכספי המיסים שלכם לעמותות אורתודוכסיות ימניות  ששולחות את בנות השירות עם שטיפת המוח לבתי הספר של הילדות והילדים שלכם. אתם יכולים למנוע את זה, תצלצלו למורה ולמנהלת של הילדות והילדים שלכם, תדרשו לדעת איזה עמותות נכנסות לבית הספר ואתם גם רשאים וראשיות לסרב להכניס אותן. הכוח הוא בידיים שלכם. קחו אותו ותשתמשו בו. כשבן גוריון וגולדה ואשקול הקימו את זרמי החינוך הם התכוונו לדמוקרטיה, לזכות לבחור לחינוך חינם אמיתי. בממשלת נתניהו בנט ושקד החינוך של הבוחרים והרבנים שלהם מקבלים 20 אחוז יותר מהממלכתי וגם עצמאות מוחלטת בעוד, שאת הילדות והילדים שלכם מנצלים באופן הכי חמור לצרכים פוליטי. אל תסכימו לזה".

 

שר החינוך ח"כ נפתלי בנט (הבית היהודי) הגיב לסרטון וכתב: "כמה אפלה ומרירות צריכים להיות בבן אדם כדי לתקוף כך בנות מופלאות שנותנות את הנשמה עבור ילדים בחינוך המיוחד, ילדים בסיכון, תלמידים בפריפריה ותלמידים בכל רחבי ישראל. עם ישראל אוהב אתכן בנות שירות לאומי מופלאות".  

שר החקלאות ח"כ אורי אריאל (הבית היהודי) הגיב לדבריה ואמר: "את מנהלת קמפיין הסתה כלפי בנות השירות הלאומי ומהווה הוכחה חיה שאתם, בשמאל שחכתם מזה להיות יהודי כבר ממזמן. בנות השירות הלאומי הם הסיירת החברתית של ישראל, הן עוזרות לקהילות מוחלשות, בעלי מוגבלויות פריפריה, בתי חולים וביטחון ישראל".

ח"כ פנינה תמנו שטה (יש עתיד) הגיבה אף היא וכתבה: "מירב אני המומה מכמות שנאת החינם שאת זורעת על בנות השירות הלאומי ממגדל השן. איך את מכלילה? בתוך בנות השירות הלאומי שבחרת להכפיש יש רבות שמלוות ילדים במצוקה, מגיעות אליהם הביתה הופכות ל'אחות בוגרת' ואוזן קשבת. עושות עבודת קודש ומלוות במסירות את הילדים כל השנה. זו כבר לא הדתה, זו שנאה".

ח"כ עליזה לביא (יש עתיד) צייצה בחשבון הטוויטר שלה וכתבה: "כמה דברי בלע, רפש ושנאה. כמה נמוך את יכולה לרדת על בנות השירות הלאומי שתורמות ועושות עבודה נהדרת? תתנצלי ומהר".

ח"כ מרב מיכאלי הגיבה לביקורת כלפיה ואמרה: "מי ששולח את העמותות האלו שבהן פועלות בנות השירות הן נפתלי בנט על חשבון כולנו, לא אמרתי מילה וחצי מילה על בנות השירות אלא אמרתי שנפתלי בנט משתמש בשירות הלאומי של הבנות הללו. יש לי אפס טענות כלפי בנות השירות. יש לי כן טענות רבות לנפתלי בנט שמנצל את השירות שלהן שאמור להיות שירות לאומי לצרכיו הפוליטיים. אם יש מישהי שנפגעה ממני אני שמחה להתנצל בפניה, אני מתנצלת מאוד בקלות באופן כללי. הסיבה שנפגעו היא בגלל שבנט מיד עשה ספין וניסה להרחיק ממנו את הביקורת שמגובה בנתונים מאוד מפורשים ולהגיד שאני יצאתי נגד בנות שירות כשממש לא יצאתי נגדן".


 

שינוי גודל גופנים