ח"כ מוטי יוגב שיגר מכתב לרמטכ"ל גדי איזנקוט ולשר הביטחון אביגדור ליברמן ובו דרש מהשניים לבחון את השתתפותה של סגנית היוהל"ם בכנס השדולה החילונית בנושא ההדתה בצה"ל.

היום, שלישי 17.07.2018 בעקבות השתתפות סגנית היוהל"ם סא"ל אושרת בכר בכנס השדולה החילונית, ח"כ מוטי יוגב (הבית היהודי) שיגר מכתב לרמטכ"ל גדי איזנקוט ולשר הביטחון אביגדור ליברמן ובו דרש מהשניים לבחון את השתתפותה.

ח"כ מוטי יוגב (הבית היהודי): "אני מתפלא על כך שבכנס פוליטי נגד ההדתה בצה"ל שהתקיים בכנסת, משתתפת נציגה במדים – סגנית היוהל"ם סא"ל אושרת בכר ואומרת באופן רשמי שהיא עובדת עם הפורם החילוני ושדולת הנשים ושצה"ל עצמו מזדהה עם העמדות שהובעו בשדולה. באופן חד צדדי נשמעו שם עמדות שמאל ועמדות אנטי דתיות, שהקצינה הנ"ל מזדהה עם העמדות ותומכת בשדולה. אם זה לא להכניס מחלוקות במדים לצה"ל, אז מה זה?".

ח"כ בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי):''השתתפות קצינה במדים בכנס בעל אופי פוליטי מובהק היא שערורייה. הרמטכ"ל לא היה מעלה בדעתו לאפשר השתתפות כזו בכנס פוליטי מהצד השני .כנראה שהפחד של הרמטכ"ל מארגוני הנשים ומהפלג החילוני קיצוני מקלקלת את השורה, מכניסה את צה"ל שוב למחלוקת ציבורית ופוגעת בחוסנו. מובילי תהליך ההנתקה, בצה"ל והחברה הישראלית כולה, שמפחדים כתוצאה מבורות כואבת מכל דבר שמריח ריח של יהדות, לא יצליחו. עם ישראל בריא ואוהב את המסורת שלו וימשיך לכבד אותה בצה"ל ובכל מקום אחר".
 

שינוי גודל גופנים