ח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה) לרבנים אורתודוקסים בארה"ב: "יהדות תפוצות האמיתית הפקירה את הזירה התקשורתית והמשפטית לידי הכופרים הרפורמים אויבי הכותל ומשנאי השם"

עשרות רבנים  אורתודוקסים בארה"ב השתתפו במהלך סוף השבוע האחרון בכנס בקווינס שבניו יורק, ארה"ב, בהשתתפות סגן יו"ר הכנסת ח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה).  הכנס עסק בהשפעה של הקהילה הרפורמית בארה"ב על יהדות התפוצות ותוצאות מאבקה על צביונו של הכותל המערבי.

במהלך הכינוס התבטא ח"כ אייכלר כנגד התנועה הרפורמית והאיץ ברבנים להילחם בה:

"יהדות התפוצות האמיתית הקשורה לשכינה השורה בכותל המערבי ומגיעה ברבבותיה לכותל בכל ביקור בארץ, הפקירה את הזירה התקשורתית והמשפטית לידי הכופרים הרפורמים אויבי הכותל ומשנאי השם.

כשבאים זרים ליהדות, לחולל מהומות פריצות, בחסות פקודת הבג"ץ, אבני הכותל זועקות בדומיה 'עד מתי עוזך בשבי ותפארתך ביד צר'. הפחד הממשלתי מן הרפורמים נובע מכך שיהדות התפוצות שותקת. עסקני השחיתות של קרנות ארגוני הרפורמים מדברים בשם מיליוני מתבוללים בתפוצות.

הם הפכו את הכותל לבמת הצגות תמונות מלחמה נגד ההלכה, כדי להרחיק את יהודי אמריקה מכל זיק של יהדות ואמונה. אנחנו מקבלים מכות מבג"ץ ואתם חשים בתוצאות ההסתה בשטח.

הגיע הזמן שלכם לקום על דבר אמת ולהכריז: 'אנחנו היהודים בתפוצות, הבאים לישראל ומתפללים ליד הכותל. אנחנו תומכי ישראל ואוהבי ארץ ישראל ודורשי טובתה בכל רמות הממשל האמריקני. לא הבוגדים הנלחמים נגד ישובי ארץ ישראל ותומכים בחרם הערבי נגד מדינת ישראל, מייצגים את יהדות אמריקה'. רק שומרי השבת והכשרות, מבטיחים את עתיד העם היהודי ואת הקשר בין יהדות הגולה לישראל.

ם לא תפתחו קמפיינים לזעוק את זעקת הכותל המערבי המחולל, לא נוכל להילחם על קדושת הכותל המערבי מול הנשק השלוף של שופטי הבג"ץ הרפורמי בארץ ישראל".

לקריאת הכתבה המלאה באתר 'ערוץ 7', לחצו כאן.