ח"כ קושניר לאחר ביקור במסעדות שהסירו את הכשרות: "הרבנות גובה דמי פרוטקשן מעסקים שמתמודדים עם משבר כלכלי".

במהלך השבועות האחרונים, ח"כ אלכס קושניר (ישראל ביתנו) מבקר בכל שבוע מסעדות ובתי אוכל אשר נאלצו להסיר את תעודת הכשרות מטעם הרבנות הראשית בשל משבר כלכלי אשר נגרם מוירוס הקורונה. בעלי המעדות ובתי האוכל טוענים כי הם מקבלים איומים וקנסות בשל בחירתם להוריד את תעודת הכשרות.

 

"עוד מקומות שנאלצו לוותר על הכשרות של הרבנות בתקופת הקורונה, והתחילו לקבל איומים וקנסות. באתי היום לחזק ולהתחזק ולנגב חומוס טעים וכשר בלי תעודת כשרות. מזומנים לבוא לחזק ההסתדרות 13 פ"ת חומוס ישראל. וגם לקנות איזה יין טוב ביין בעיר".

עוד מקומות שנאלצו לוותר על הכשרות של הרבנות בתקופת הקורונה, והתחילו לקבל איומים וקנסות.באתי היום לחזק ולהתחזק ולנגב…

פורסם על ידי ‏Alex Kushnir – אלכס קושניר‏ ב- יום ראשון, 14 ביוני 2020

"תמיד חשבתי שכל ישראל ערבים זה לזה. מסתבר שכשמדובר ברבנות המשפט הזה לא תקף. שימו לב לסיפור מדהים של עסקים מהצפון שביקשו מהרבנות להתחשב בהם ובמקום הנחה קיבלו שיימינג וקנסות. הרבנות עושה שימוש ציני במונופול שלה על הכשרות וגובה דמי פרוטקשן מעסקים שמתמודדים עם משבר כלכלי. אני קורא לכם היום צאו וחזקו את אותם עסקים שנאלצו לוותר על תעודת הכשרות עקב המצב הכלכלי".

תמיד חשבתי שכל ישראל ערבים זה לזה. מסתבר שכשמדובר ברבנות המשפט הזה לא תקף.שימו לב לסיפור מדהים של עסקים מהצפון שביקשו…

פורסם על ידי ‏Alex Kushnir – אלכס קושניר‏ ב- יום שני, 15 ביוני 2020

"מאז שהעלנו את נושא מונופול הכשרויות של הרבנות קיבלנו פניות רבות מכלל הציבורים לרבות הציבור הדתי והמסורתי. הפעם הגענו לפתח תקווה לשמוע את סיפור ההתעמרות של הרבנות לעסקים בעיר אני קורא לכם היום צאו וחזקו את אותם עסקים שנאלצו לוותר על תעודת הכשרות עקב המצב הכלכלי".

https://www.facebook.com/111568390212431/posts/297240261645242/