במהלך ביקור בישיבה בירושלים, נאם ח"כ בצלאל סמוטריץ' ואמר: "החרדים הם אלה שנגררו אחרי 'הבית היהודי' בקדנציה האחרונה בנושאי הדת".

הבוקר, חמישי 28.3.2019 פורסם באתר 'בחדרי חרדים' כי במהלך ביקורו של ח"כ בצלאל סמוטריץ' (איחוד מפלגות הימין) בירושלים, הוא טען כי החרדים נגררו אחרי מפלגת הבית היהודי בקדנציה האחרונה בנושאי דת ומדינה.

ח"כ בצלאל סמוטריץ' (איחוד מפלגות הימין): "מי שהוביל את מאבקי השבת בכנסת האחרונה היה חד משמעית אורי אריאל ועבדכם הנאמן, גררנו את החרדים מפה ועד פולחן באין ספור נושאים. חוק המרכולים, ראש העיר אילת שהוא איש חזק בליכוד, דרש להחריג את העיר אילת מהחוק, הוא עשה בלאגן בליכוד והיה חשש שלא יהיה רוב. בא נתניהו וסיכם עם החרדים בשקט בשקט שיחריגו את אילת והיחיד שהתנגד לזה – היה אני. רק השבוע שר התחבורה חתם על צו שמאפשר שמונים אוטובוסים בשבת, היחיד שפנה זה אני עבדכם הנאמן, ברגע שאני פונה וזה מתפרסם פתאום שומע ליצמן מה סמוטריץ' פונה אז גם הוא פועל וככה זה עבד. גם בנושא מתווה הכותל, החרדים יצאו מהממשלה ואפשרו לראש הממשלה להעביר את המתווה והיחידים שהצביעו נגד, היו אורי אריאל וזאב אלקין ואנחנו הבאנו לביטול ההחלטה, כי שוב ברגע שאנחנו הובלנו הם לא יכולים לתת לנו להוביל. אנחנו רוצים לקבל את התיקים הכי בכירים בעמדות השפעה הכי מרכזיות, אנחנו רוצים גם את תיק הדתות, אל תזלזלו בו.  הדתות זה תיק שחלילה יכול לעשות המון קידוש השם וחלילה יכול לעשות המון חילול השם, אם דיברנו על היסוד הלאומי ועל היסוד הדתי, יש לנו צבא ממלכתי, משטרה ממלכתית, משרד אוצר ממלכתי ולא יכול להיות שלא תהיה יהדות ממלכתית. הרבנות הראשית ומשרד הדתות במדינת ישראל טעונים שיפור גדול מאוד, אנחנו שואפים לכל התיקים האלה. מי שעקב ראה שעבדכם הנאמן יודע לנהל, גם עם הבית היהודי וגם עם עוצמה, ברוך השם אני לא מתכוון להיות יותר נוח ויותר נעים מול נתניהו – אנחנו נדרוש את התיקים הכי בכירים".