בוקר הקמת הממשלה התקיימה מול כנסת ישראל "חתונה שוויונית" – חברי וחברות כנסת הגיעו לאירוע, ביניהם גם ח"כ סתיו שפיר שהצהירה על כוונתיה לפעול בתחום

את בוקר יום השבעת ממשלת הפוליטיקה-החדשה, פתחנו בטקס נישואים מרגש של לין ואלון, פעילי המפלגה שבחרו להתחתן כמו שהם מאמינים ואוהבים. עם חופה וקידושין – אבל לא בחסות הרבנות. כך זכתה גם הממשלה החדשה למתנת פוליטיקה-חדשה על-אמת: תזכורת מוחשית מזוג צעיר שרוצה להיות חופשי. תחת חופה צנועה ומול כמה עשרות חברים ושותפים וחניכים מהתנועה, לין ואלון הציבו לממשלה החדשה מבחן ראשון – מבחן החופש. האם תשחרר הממשלה החדשה את היהדות מהכוחות המונופוליים? האם תנתק את האחיזה הבלעדית של אותם כוחות בחיינו הפרטיים, ביחסים שבינו-לבינה ובינה-לבינה ובינו-לבינו? את קביעת מעמדנו החברתי והפוליטי? את אחיזתם בחיינו – החל מהפינות האינטימיות ביותר ועד לשליטה במרחב הציבורי? בנוסף למאבק המתמשך על עתידנו החברתי והכלכלי, אני, יחד עם הרבה מחבריי לבית המחוקקים, מתכוונים לאתגר את הממשלה החדשה גם בתחום הזה.

הרב גלעד קריב והרבה כנרת שריון ערכו את הטקס במשותף, ח"כ חיליק בר ואני זכינו לשמש כעדים לזוג המאושר, והכנסת היפה עמדה בשקט מאחורינו, דגלי ישראל מתנופפים מולה ברוח, והיא – למוּדת תקוות ואכזבות מאלה שעברו בדלתה, מצפה בסבלנות לראות מה יתחולל בתוכה בשנים הקרובות. שיהיה ללין ולאלון, ולממשלה החדשה – ולכולנו, במזל טוב.

ח"כ נוספים שהשתתפו באירוע –
ח"כ מיקי רוזנטל, ח"כ מרב מיכאלי, ח"כ משה מזרחי, ח"כ רינה פרנקל וח"כ ניצן הורוביץ.

לדברים בעמוד הפייסבוק של ח"כ סתיו שפיר