ארגונים דתיים המתנגדים ללהט"ב השיקו קמפיין בו יפיצו חומרי הסברה נגד "המשפחות החדשות". ח"כ איציק שמולי:"במקום יהדות מכילה ומאירה זה פרצופה המכוער של קנאות חשוכה

עם תחילת השבוע, ביום ראשון 9.12.2018 פורסם בעיתון ידיעות אחרונות כי ארגונים דתיים המתנגדים ללהט"ב השיקו קמפיין אגרסיבי ברשתות החברתיות וברחבי הארץ, במסגרתו יפיצו חומרי הסברה נגד "המשפחות החדשות" וזכותם של בני הקהילה לגדל ילדים.

מאחורי היוזמה עומדת "התנועה לחיזוק ערכי המשפחה בישראל", שלקראת הקמפיין ניסחה "שאלות ותשובות בנושא בעלי משיכה לבני אותו מין". לטענתה, החברה בישראל נאמנה לערכי המסורת היהודית, אך היא מצויה תחת מתקפה חריפה הגובלת בשטיפת מוח" מצד קהילת הלהט"ב, שמפעילה "טרור תקשורתי נגד מי שאינו הולך בדרך הגאווה ומתייגת אותו כ"חשוך וכאויב הקדמה.

 תחת הכותרת "בוחרים במשפחה", ובמעטה של מאבק למען ההרכב המסורתי שלה, יחלקו הפעילים חוברות ומנשרים העוסקים בלהט"בים באופן כללי ושוללים את דרכם. חומרי תעמולה יופצו בבתי הכנסת ובריכוזים נוספים, כולל בקרב קטינים – מחוץ לבתי ספר ולסניפי תנועות הנוער. דוכני הסברה יוצבו בכל הארץ, אך הארגונים ירכזו מאמץ מיוחד באזור המרכז.

 

ח"כ איציק שמולי (המחנה הציוני): "הרעל הקטלני היחידי שמפוזר כאן שוב ושוב הוא בדברי השטנה והבלע של אותם גורמים קיצוניים כלפי כל מי שחושב אחרת. במקום יהדות מכילה ומאירה זה פרצופה המכוער ביותר של הקנאות החשוכה. על אפכם ועל חמתכם משפחות חדשות מציפות את גני הילדים וימשיכו לפרוח כאן; לא ניתן לכם להפוך את ישראל לטהרן".
 

שינוי גודל גופנים