חברי כנסת סיעות חקיקה והצבעות
תאריך: 6.6.18

הצעת החוק ברית הזוגיות לבני ובנות אותו המין התשע"ה-2015 של ח"כ סתיו שפיר נפלה במליאה ברוב של 41 מתנגדים אל מול 38 תומכים.

היום, רביעי 06.06.2018 עלתה במליאה, הצעת החוק ברית הזוגיות לבני ובנות אותו המין- התשע"ה-2015 של ח"כ סתיו שפיר (המחנה הציוני). 38 חברי כנסת הצביעו בעד ו41 חברי כנסת הצביעו נגד. ההצעה נפלה.

ח"כ סתיו שפיר (המחנה הציוני): "אני מקווה שהסתכלתם בסקר של ערוץ 10 שפורסם שלשום בענייני נישואים גאים בישראל. הסקר הזה מראה שרוב מלא בציבור הישראלי רוצה שישראל תכיר בנישואים גאים. פשוט. בקרב המפלגות של חברי הקואליציה, 55% ממצביעי הליכוד – מצביעי הליכוד - תומכים בנישואים גאים, אפילו בין מצביעי הבית היהודי יש מעל 40% של תומכים. ישראל הפכה להיות בעשור האחרון אחת המדינות הנמוכות ברשימה מבין מדינות המערב בכל הנוגע לשוויון אזרחי, לזכויות אזרח ולקהילה הגאה. אנחנו לא צריכים להיות במקום הזה. ואני אגיד לכם משהו ברמה הכי אישית אני רוצה להגיד משהו על האמירות האלה ששמענו פה מהשר שטייניץ, שהתפאר שהוא נפגש עם אנשים בקהילה, שהוא הגיע לקהילה. נו באמת, בחיאת. נפגשתם עם אנשים בקהילה? מה, הם איזה גוף נפרד? הם חברה אחרת? הם מגזר? מה זה נפגשת עם אנשים בקהילה? יש אנשים מהקהילה הגאה כאן באולם, פה במליאה".

לצפייה בהצעת החוק המלאה יש ללחוץ כאן

לצפייה בדבריה של ח"כ במהלך המליאה יש ללחוץ כאן


תחומי עניין קשורים

ייתכן וגם זה יעניין אותך

    תנאי שימוש
    עקבו אחרינו בפייסבוק עקבו אחרינו בטוויטר הירשמו לניוזלטר צרו קשר